czwartek, 3 września 2015

Mała fotorelacja z 3 urodzin Chłopca :)

Takie okazje nie zdarzają się co dzień. Rzekłabym, że zdarzają się raz w życiu! Takie okazje, że Chłopiec, kończąc trzy lata, jest dwa razy starszy od Dziewczynki :) Wyjątkowa okazja, wyjątkowe święto - 1,5 roczku Dziewczynki i 3 latka Chłopca!


Słów będzie niewiele, będą zdjęcia. Jak na mnie, to dużo, dużo zdjęć :)
Tort (wstyd!) zamówiony w cukierni, a nie robiony w domu. I tak większą atrakcją niż tort było dmuchanie świeczek :)
Malowaliśmy małe buzie. 
Oto Wróżka:


I Superbohater:Mały kotek nie chciał pozować do zdjęć:Puszczaliśmy wielkie bańki:

A nawet były bańki w bankach:
Bańki sprawiły radość wszystkim! I tym małym i tym dużym. Dużym chyba nawet bardziej. Dzień był pochmurny, a mimo to bańki mieniły się kolorami. I te fantastyczne banki w bance!!! Magia :) Bańki i bańkownica są STĄD a TU znajdziecie ich na FB.


Po pełnym wrażeń dniu bawiliśmy się prezentami i czytaliśmy książki:
Prezentów Chłopiec dostał wiele! Pokażę Wam tylko kilka.

Oto książka, która sprawia, że każde dziecko może poczuć się na prawdę wyjątkowe! To książka o TWOIM (w tym przypadku moim ;) ) Dziecku! Bajka jest dość długa, ale ciekawa i chłopiec często domaga się jej czytania. TU znajdziecie ich na FB, a TU jest ich strona. Książka nie jest tania, ale radość dziecka też jest nieopisana :

Kolejnym super prezentem jest Zegar kupiony w kra-kra. Producentem jest Pilch i jemu należą się pokłony! Chłopiec tak lubi zegar, że zabiera go do swojej "zagródki". I w "zagródce" musiałam robić zdjęcie, bo nie dostałam pozwolenie na ruszenie zegara:
 No i Duplo. Tego chyba nie trzeba nikomu przedstawiać:


Niecierpliwie czekamy na kolejne urodziny. Tym razem Dziewczynki :)

2 komentarze:

  1. E tam, wstyd! Nieważne, jaki był tort, ważne, że maluch zadowolony, a widać, że urodziny się udały, a dzieci bardzo dobrze bawiły :). Bajka o dziecku to świetny pomysł na prezent :).

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Wiadomo, że najważniejsze zadowolenie dziecka :) A z książki jestem bardzo zadowolona. Chłopiec często domaga się, żeby ją czytać.

      Usuń

Będzie mi miło, jeśli zostawisz kilka słów od siebie :)